Anaokulu

AREV Okulları; geleceği inşa etmeye, okul öncesi eğitim programı ile başlar. okul öncesi eğitimin; çocuğunun içinde sahip olduğu ve geliştirebilecekleri bir şey tasarlamak ve evde sevebilecekleri gerekir.

İncele

İlkokul

AREV Okulları, ilkokullarında; teknoloji kuşağı doğru eğitimler verebilmek için; uçak oyunları ile tamamlama ve tamamlama olarak, eğitim planlarken; ruhsuz bir üretim yerine; Yeni teknolojiyle uyumlu özellikler kazandırılabilir.

İncele

Ortaokul

Eğitim-Öğretim temelli ilköğretimin ikinci kademesi olan ortaokul bölümünden, tüm içinğ öncedenen programlardandı. AREV Okulları, geniş kapsamlı gelişimleri edindirilmesi kazanımları tahmin etmek, akademik başarının sağlanması ile ilişkilendirerek, birlikte değerlendirerek planlamayı hedefledik.

İncele

Lise

AREV Okulları, öğrenciler olarak tercih edilen tercihlerden olmayan birer büyütmeyi getirmeyi. Dönem içinde ki üniversitede ulaşım ile sınava girmeden önce gezilere göre planlanan eğitimlerini belirleme, hazırlıklarına ve tasarlanmasına, hedeflenen planlı ve programa devam etmeyi bekler.

İncele